סרטי אנימציה לא לילדים

בילדותנו היינו כל כך תמימים. עובדה לכך היא כאשר צפינו בשלל סרטים מצוירים אהובים, ולרגע לא עצרנו לחשוב כיצד זה הגיוני שחיות מדברות. לדוגמה בסרט המצויר הנוסטלגי "היפה והחיה" כיצד זה ייתכן כי חפצים דוממים כמו קומקום או מנורה קמים לתחייה ומשוחחים אחד עם השני, וגם מצליחים לעשות עוד המון דברים אחרים שלא הגיוניים כביכול כמו לראות, לשמוע, ללכת ואף לחשוב.

המציאות עולה על כל דמיון

רק לאחר שגדלנו והתבגרנו הבנו מהי המשמעות של צפייה בטלוויזיה, ובפרט סרטים מצוירים. הרי רק בסרטים מצוירים ניתן לראות דברים שהם כביכול לא הגיוניים ודמיוניים, שרק באמצעות אפקטים משוכללים של צילום ציור ואיור ניתן להציג את אותם דברים ייחודיים.

אם נחשוב על זה כך, את אותם עלילות ותסריטים של סרטים מצוירים לעולם לא ניתן להעביר באמצעות שחקנים ואביזרים "אמתיים". כדי להציג דבר כל כך מופרך ולא הגיוני, חייבים להשתמש בטכנולוגיה מיוחדת הנקראת אנימציה.

> למדו על הפקת סרטי אנימציה באתר https://www.blue-monkeys.com/he

סרטי אנימציה להעברת מסר ברור ואטרקטיבי

המטרה העיקרית של סרטי אנימציה, חוץ מלשעשע אותנו בילדות וכעת את ילדינו הקטנים, היא להעביר מסר ברור ככל הניתן. נוסף על כך, אותו מסר מועבר גם בצורה אטרקטיבית ומושכת שמסקרנת אותנו עוד יותר.

דווקא אותם דברים שנראים לנו לא הגיוניים, ימשכו ויסקרנו אותנו יותר מאשר לצפות בדברים בנאליים ושגרתיים שכבר ראינו בעבר. דוגמה לכך היא סרטי תדמית שעסקים רבים בוחרים לעשות, תוך שימוש במגוון אפקטים של אנימציה כך שהמסר יעבור בצורה הרבה יותר מקורית ומיוחדת, ויחד עם זאת גם באופן משעשע ומדליק.

סרטי אנימציה של חברות ההפקה הגדולות

גם חברות הפקה גדולות משתמשות בהכנת סרטי אנימציה (ראו סרטי אנימציה באתר בלו מאנקיז), שאינם מיועדים לצפייה לילדים אלא רק למבוגרים. באמצעות אותם סרטי אנימציה למבוגרים ניתן להעביר המון מסרים בצורה חדה ומטלטלת, שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות הפקת סרט רגיל עם שחקנים רגילים.

לדוגמה, חברת נטפליקס הוציאה סדרת סרטונים אנימציה קצרים שגרפו אינספור מחמאות ושבחים, כאשר אותם סרטונים מציגים את החיים במאה ה-21 בצורה מטלטלת ומקורית – שניתן לעשות אותה רק באמצעות אפקטים של אנימציה.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »