3 דגשים שחייבים לשים כשיוצרים סרטון תדמית

כל עסק רוצה סרטון תדמית. אולם, לצערנו- מרבית בעלי העסקים, לא עושים את סרטון התדמית בצורה נכונה כמו שמציעים לכם בחברת סרטוני תדמית Pil Animation. עשיית סרטון תדמית בצורה נכונה, נעשית בראש ובראשונה בתכנון. בדגשים על מטרת הסרטון, ובדגשים שיהיו במהלך כתיבת התסריט. במהלך המאמר, נפרק לפרטי פרטים, אילו דגשים חשוב לשים במהלך יצירת הסרטון.

  1. מי קהל היעד אליו מיועד הסרטון?

לפני שמתחילים לנסח תסריט, חשוב לנסח בריף, ולהגדיר היטב את קהל היעד אליו מיועד הסרטון. עסקים רבים, עושים טעות ומשלמים עליה מחיר כלכלי: מנסחים את הסרטון עבור קהל היעד הלא נכון.

מהו בריף? בריף, הוא תהליך הגדרה של בידול עסקי, וקהל היעד.

קהל היעד – הציבור אליו מיועד התהליך השיווקי של העסק. אליו פונים המסרים השיווקיים.

הבריף של הסרטון, צריך לדבר היטב אל קהל היעד.

תהליך כתיבת בריף – כתיבת בריף, היא תהליך עוד לפני צילום והפקה. במהלך התהליך, אנו שואלים את עצמנו, שאלות מהותיות לגבי העסק: מיהם המתחרים, מה היתרונות, והחסרונות. שאלות אלו, מסייעות לנו להגדיר במדויק את קהל היעד.

  1. מה התדמית אותה רוצים לשדר לקהל היעד?

בשלב הזה מתחילים לנסח תסריט. כאשר מנסחים את התסריט, צריך להגדיר לעצמנו: איזה תדמית אנו רוצים שהסרטון ייצור בקרב קהל היעד? איזה תדמית אנו רוצים שהסרטון ישדר?

אין ספק, שאנו רוצים שהסרטון ישדר תדמית חיובית. אולם, לתדמית, צריך להיות מסר שיווקי. מומלץ, שהמסר יהיה קשור לנקודת הבידול של החברה. אין כמו סרטי תדמית אנימציה כדי לתפוס קהל מכל סוג.

כאשר מטרת הסרטון ברורה – קל לנסח את התסריט לפרטי פרטים.

באיזה שפה מדבר הסרטון? אין כאן הכוונה, לאם הסרטון מנוסח בעברית או באנגלית. הכוונה היא, האם הסרטון הוא במלנג, במונחים ובמושגים של קהל היעד. כלומר: האם הסרטון ברור דיו לקהל היעד.

  1. ליצור הנעה לפעולה!

שלב זה – מתבצע בדרך כלל בחלק האחרון של הסרטון. צריך להיות אקט שמניע לפעולה. לפעמים, האקט לא יהיה בדיבור- אלא בכיתוב. אולם- מומלץ שההנעה לפעולה, תהיה באמצעות דיבור. צריך גם לחשוב מי יגיד את המשפט של ההנעה לפעולה. צריך, דמות שמעניינת, שמשכנעת, ועדיף גם דמות מוכרת.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »