צילום חתונות

צילום חתונות איכותי הוא אחד הנושאים החשובים ביותר שיש לתכנן כהלכה לקראת החתונה. במשך חודשים בני הזוג מתכוננים לאירוע, הם מתרוצצים באין ספור סידורים כדי שהאירוע יהיה לא פחות ממשולם. 

אך האירוע עצמו עובר כהרף עין, כמה שעות וכל הקהל כבר מתפזר לביתו. לכן קיימת חשיבות עצומה לתעד באופן מושלם כל מה שקורה בחתונה, מתחילתה ועד סופה ולא לפספס דבר.

חשיבותו של תיעוד החתונה 

התמונות וסרט הוידאו הם אלו שיזכירו לחתן ולכלה את החתונה הנפלאה. כך הם יצליחו לראות את כל האורחים, את עיצוב החופה, מהלך החופה הכול כך מרגש, את כל המוזמנים שרקדו לאורך כל הערב, ההשקעה הקולינרית, האלכוהול אשר זרם כמים, המופע שארגנו החברים ועוד אין ספור רגעים קסומים שהחתן ושהכלה לא ראו בערב הדינמי.

לכן, חשוב לבחור צלם מעולה מצוות סטודיו איילון למשל אשר ביצע עבודות נפלאות עבור חברים או בני משפחה ושאפשר לסמוך עליו שיבצע עבודה באיכות זהה בכל חתונה.

מכלול הצילומים עבור החתן והכלה 

הצילומים לא מתקיימים רק בערב החתונה אלא גם לפני כן. הזוגות המעוניינים בכך מצטלמים גם ב"טרש דה דרס" שהוא יום צילומים שבו הורסים שמלת כלה אשר הכלה לובשת רק ליום צילומים זה וכך גם החתן אשר לובש חליפה אחרת. הצילומים מתקיימים בחוף הים או במקום אחר בטבע וזו ההזדמנות של בני הזוג להתפרק ולהשתולל לקראת ערב החתונה.

צלמים רבים נמצאים עם הכלה במסיבת הרווקות וכך גם עם החתן במסיבת הרווקים בימים אשר קודמים לאירוע. ביום החתונה עצמו צוות הצילום (כמו בכתובת זו) מלווה את הכלה ברגעים הקסומים בסלון הכלות, עד הגעתו של החתן לאסוף אותה ולאחר מכן הם ממשיכים לצילומים במקומות ייחודיים בטבע או במקומות אורבניים.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »