צילום מוצרים

האם ידעתם ש- 51% מהאנשים עם גישה לאינטרנט, מעדיפים לקנות באינטרנט? והמספר הזה גדל ללא הפסקה מיום ליום. עם הרוב ההולך וגדל של האנשים שקונים ברשת, חשוב לאתרי מסחר אלקטרוני להציג את המוצרים שלהם בצורה הטובה ביותר.

צילום מוצרים

לצילום מוצרים, נדרשת כמות מעורפלת ולא גבוהה במיוחד של ידע על התנהגות צרכנית כדי להבין שקונים מבקרים תמונות מוצרים ומבססים את החלטות הרכישה שלהם מתמונות אלה.

כצרכנים, כולנו שפטנו מוצרים על סמך התמונות שראינו ברשת לפני שקיבלנו החלטה על רכישה. זו כבר סיבה טובה מדוע תהיו חייבים לשכור את שירותיו של צלם מוצרים מקצועי ואיכותי למוצרי החנות המקוונת שלכם.

להפוך את הקונים ללקוחות בעזרת צילום מוצרים איכותי

הפכו את הקונים שלכם ללקוחות, עם צילום מוצרים נהדר. זכרו שכאשר מצלמים מוצרים באיכות טובה, הלקוחות מחפשים איכות וערך לפני שהם מקבלים החלטת רכישה.

צרו את התמונות הטובות ביותר עבור אתר המסחר האלקטרוני שלכם והגדיל את ההמרות על ידי ביצוע של כמה יסודות צילום מוצרים.

מהי צילום מוצרים?

צילום מוצרים, היא פעולה של צילום תמונות תוך שימוש בטכניקות ספציפיות לייצוג מדויק ואטרקטיבי של מוצרי האתר שלכם. צילום מוצרים נהדר ומקצועי, מגדיל המרות על ידי פיתוי הקונים לרכוש את המוצר שלכם.

5 עקרונות בסיסיים לצילום מוצרים

  • השתמשו ברקע נקי ועקבי
  • צלמו מחצובה לקבלת עקביות בצילום
  • בחרו בין אור טבעי למלאכותי
  • הכניסו לתמונה את כל פרטי המוצר
  • צלמו מגוון תמונות שונות מכל מוצר
  • השתמשו ברקע ייחודי לכל תמונה ובצבעים הנכונים

דרכים אלה בצילום מוצרים, יהיו הרבה יותר מקובלים על הלקוחות שלכם ובוודאי יגרמו להם לעשות הכל, על מנת לרכוש את המוצרים שלכם.

צרו קשר עם סטודיו איוון משה.

הדפסה על חולצות

למה צריך הדפסה על חולצות

אם אנחנו רוצים לקנות חולצה עם דוגמא יפה עליה, טריקו או אחרת, אז אין לנו שום בעיה ללכת לחנות בגדים או אפילו חנות חולצות ספציפית

קרא עוד »
עמדת צילום לקניון

עמדת צילום לקניון

אם בעבר היינו רגילים שצילום הוא תמונה שיוצאת ממצלמה לאחר שכל המשפחה עמדה יפה וצולמה על ידי הדוד התורן, היום, לצילום יש שפה אחרת וכמובן

קרא עוד »