איך לצלם מוצר לאמזון

אם החלטתם להתחיל ולשווק מוצרים באמזון כדי להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם, דעו כי אינכם לבד והרבה מאוד אנשים מהארץ ומהעולם משתמשים בפלטפורמה הזו כדי לפרסם מוצרים שונים. כיוון שאינכם לבד בכל העניין הזה, כך גם בהתאם התחרותיות עולה בין שלל המפרסמים המציעים מוצרים שונים לרכישה. 

בכדי שהמוצרים שלכם יבלטו מעל כולם וימשכו כמה שיותר רוכשים אונליין, עליכם להציג את המוצרים המוצעים למכירה בצורה כמה שיותר אטרקטיבית ומושכת כמו צילום מוצרים 360 אצל חן ברקוביץ'. לכן חשוב לדעת איך לצלם מוצר לאמזון לפני שמעלים לפרסום מוצר כזה או אחר, ועל כך נרחיב וניתן טיפים במאמר זה.

עיצוב תמונה ראשית

האתר של אמזון מציג לגולשים מגוון רחב של מוצרים מכל תחום ולכל מטרה, כאשר כל מוצר מוצג כתמונה ראשית גדולה וברורה שלחיצה עליה מובילה לעמוד המוצר, וכן תמונות נוספות של המוצר הרלוונטי מכל זווית. כיוון שהתמונה הראשית היא זו המציגה לגולשים הצצה ראשונית על המוצר, חשוב להקפיד על פרסום תמונה איכותית וברורה במיוחד.

 לשם כך יש לשדרג ולעצב את התמונה המקורית שצולמה, באמצעות תוכנות עריכה כמו פוטושופ לדוגמה, ולפרסם אותה כשהיא על גבי רקע לבן כדי שתבלוט ותהיה מרשימה.

הוספת תמונות אווירה

כאמור, נוסף לתמונה הראשית המוצגת לגולשים, עמוד המוצר המפורסם באמזון מכיל תמונות רבות נוספות של המוצר הממחישות את גודלו, איכותי, שימושו ועוד. בכדי להעצים את הייחודיות של המוצר המפורסם, כדאי להוסיף כמה תמונות אווירה שימתגו בצורה טובה יותר את המוצר וכך ישכנעו את קהל הצרכנים לבצע רכישה מקוונת של המוצר שפורסם.

צילום מוצרים לאמזון באמצעות צלם מקצועי

כפי שניתן לראות, צילום מוצרים לאמזון מצריך מיומנות, דיוק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ולכן כדי לחסוך זמן ולהגדיל את המכירות מומלץ להיעזר בצלם מוצרים מקצועי מאתר https://henib.co.il/.

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »