היכן ניתן למצוא מופעי קרקס?

החוויה הנפלאה שזכורה לרבים מהילדות בישראל אינה מתקיימת בצורתה המקורית כבר שנים רבות. קרקסים מפוארים שכללו נדודים בקרוואנים עם אוהלים צבעוניים וענקיים כבר כמעט אינם נראים אפילו באירופה ובאמריקה, בוודאי לא בישראל. יש סיבות רבות שבגללן כבר לא משתלם לנסוע בצורה כזאת עם הקרקס של פעם.

במקומם, למרבה השמחה יש היום קרקסים קטנים יותר שמתמחים בפעילויות במה וזירה מהנות אחרות לא פחות. בקרקסים כאלה מחליפים השחקנים והלהטוטנים הרבה מהפונקציות שמילאו פעם אפילו בעלי חיים שאולפו לכך, וזה נחשב לגמרי מקובל ואפילו מהנה יותר.

הקרקסים עדיין קיימים

אנשים רבים באים היום לבקר בקרקסים קטנים שנודדים עדיין בין מדינות לתקופות שונות כשחלקם ממוקם באותה מדינה מעלה מופעי רחוב או מופעים מיוחדים באולמות שמותאמים לכך. מופעי קרקס של היום נראים קצת אחרת, מתוחכמים יותר, מודרניים, עם הצגות ומערכונים שמעניינים יותר את האנשים ומתאימים יותר לימינו.

השחקנים הקרקסנים שעושים זאת מיומנים ולומדים את כל זה בבית ספר מיוחד לקרקס, או שהם באים עם הכישרון מהבית עם המצאות משונות ונחמדות כדי לשעשע את הקהל עם עזרים שונים ואביזרי להטוטנות מצחיקים ומפתיעים.

יש קרקסים גם היום, והם נמצאים בכל עיר שבה פועלת להקת קרקס כזאת גם בישראל.

חפשו קרקס ישראלי

יש קרקסים ישראליים בכמה מקומות בישראל ואתם יכולים למצוא אותם באתרים שונים עם לוח פעילויות מפורט. חלקם מעלים גם מופעי רחוב מעניינים בירידים ובפסטיבלים ובאירועי חגים עירוניים מדי פעם, ושווה לעקוב אחריהם ואחרי הפעילות שלהם. כך יוכלו גם הילדים שלכם ליהנות מחוויית קרקס כמו זאת שזכורה לכולנו מפעם, מהילדות ומהסרטים.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר http://www.sahkanim.com!

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »