מה לומדים בסדנת רויאל אייסינג?

חוגגים בחתונה של החבר, ביום הולדת של בן משפחה או מכר קרוב כשאתם רואים פתאום על הבופה עוגות קצפת עם קרם מעוצב בצורות מגוונות, מקוריות ומרשימות. זה מדליק אתכם, 'אני גם רוצה לעשות את זה'. רויאל אייסינג הוא בהחלט אחד המושגים המקוריים והמעניינים ביותר בעולם הקונדיטוריה. אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד על רויאל אייסינג או להצטרף לסדנת רויאל אייסינג, הגעתם למקום הנכון.

מה זה בכלל רויאל אייסינג?

קרם רויאל אייסינג הינו קרם מתוק מאוד וכמובן גם טעים מאוד. הקרם הוא בטעם של נשיקות שכולנו מכירים. הקרם הוא צבעוני ולמי מאתנו ששומר כשרות הקרם הוא פרווה. רויאל אייסינג מיועד לקישוט עוגיות, עוגות, וכמובן משדרג את ה'קייק' בטעם והמראה המגרה המושלם שלו.

אחד היתרונות של קרם רויאל אייסינג הוא העובדה שמיד כשהוא בא במגע עם האוויר הוא מתקשה ומתייצב. כמו כן, ניתן לזלף מספר צבעים שונים של קרם אחד על יד השני מבלי שהצבעים יתערבבו.

מתי זה מתאים?

קישוט עוגות עם קרם רויאל אייסינג מתאים לכל אירוע. בין אם תרצו להפתיע את בן או בת הזוג שלם בעוגה מקושטת בעיצוב מרשים או לכבוד יום ההולדת של ההורים ניתן לעצב עוגה מכובדת שתשדרג את ההפתעה שלכם ואת האירוע בכמה רמות.

גם לחגים ומועדים שונים ניתן לעצב עוגות עם קרם רויאל אייסינג עם איורים באווירת הזמן. סוכה בחג, שופר ורימון בראש השנה או לחילו]ין דגל ישראל ביום העצמאות ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם.

סדנת רויאל אייסינג

קיימים מספר סוגי סדנאות רויאל אייסינג. בדרך כלל זה יתחלק על פי מתחילים בו תכירו את החומרים ותוכלו גם לפנות לסדנאות אישיות.

מתעניינים גם בסדנאות זילוף עוגות? הקליקו על הלינק

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »