צלם לחתונה

לפחות בעיני רוב בני האדם, יום החתונה הוא היום המאושר ביותר בחייו של האדם. (כן, גם לגברים..). חושבים להתחתן ולא ממש יודעים איך למצוא את הצלם המיועד? בדיוק בשביל זה הכנו לכם מאמר חשוב בנושא.

צלם לחתונה

צלם לחתונה הוא האיש שעליו אתם תולים את כל התקוות שלכם באשר לתמונות ולמזכרת שתצא מהאירוע המשמעותי ביותר בחייכם. כדי שתוכלו להנות כמה שיותר מהרגעים החד פעמיים שלכם, תצטרכו לשכור צלם מקצוען, רציני ואיכותי.

מציאת צלם – בחרו בסגנון הצילום שלכם

אם אף פעם לא חשבתם אודות סגנון צילום החתונה שלכם, אל תדאגו, אתם כנראה לא לבד. היינו מוכנים להמר שרוב הזוגות לא מבינים כמה סגנונות שונים של צילומי חתונה קיימים.

אבל, בדיוק כמו שאתם צריכים לדעת את סגנון החתונה שלכם לפני שתוכלו להתחיל ולבחור פרחים או תפאורה, אתם צריכים לדעת איזה סגנון צילום אתם אוהבים. יש לנו למעשה חידון שימושי כדי לקבוע איזה סגנון צילומי חתונה הוא המושלם בשבילכם.

סגנונות צילום חתונה (בקצרה)

צילום אמנות:

צלמי חתונות אמנות, יוצרים אמנות באופן פעיל תוך כדי שהם תופסים תמונה מסוימת. לכל רגע יש פוטנציאל להפוך לצילום שיכול להוות יצירה עצמאית בגלריה לאמנות.

סגנון צילום מסורתי:

צלמי חתונות מסורתיים, בדרך כלל, מתמקדים בלכידת הפרטים החשובים לכם, כולל תמונות משפחתיות, עיצוב אלבום לחתונה ועוד.

צלמים עורכים:

אם אתם אוהבים את מראה הצילום במגזינים כמו ווג, GQ והארפר'ס באזאר, אולי תרצו שהחתונה שלכם תצטלם עם תחושה דומה לזו. עריכה, מאפשרת לצלמים לצלם בצורה יצירתית יותר. אמנם לא תמצאו רגעים גלויים בסגנון הצילום הזה, אך הכול במראה העריכה הוא דרמטי וסקסי.

הרפתקני:

צילום הרפתקני הוא צילום נועז יותר אשר לא תצליחו לצפות כמעט לשום זווית צילום. אפשרות זו, יכולה להיות תוספת לצילומי החתונה שלכם אך חשוב לומר שרק כתוספת ולא כצילום עיקרי.

כך, כדי שהצילום שלכם יהיה מעניין יותר ומזוויות מעניינות ומרתקות יותר, בחרו בצילום הרפתקני וחדשני יותר בצילומים שלכם.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »