טיפים לבחירת מצלמה – כך תבחרו נכון

אף על פי שמצלמות DSLR נחשבות פחות קומפקטיות, הן מספקות את תוצאות הצילום הטובות ביותר. לצד זאת, כאשר תוהים אם בכל זאת מצלמה קומפקטית תהיה בגדר החלטה נכונה עבורם. על מנת לסייע לכם בסוגיה, במאמר הבא נציג את ההיבטים החשובים ביותר שתרצו להתייחס אליהם בעת רכישת המצלמה החדשה שלכם.

רזולוציה וחיישן התמונה של המצלמה

רזולוציה גבוהה יותר משמעה יותר פרטים בתמונות שאתם מצלמים ורמת חדות גבוהה יותר. כך ניתן לבצע חיתוך של תמונות ועדיין לשמור על חתוך גבוהה של החלק שחותכים וזאת גם אם מגדילים אותו, במידה ורמת הרזולוציה גבוהה במידה מספקת.

עבור תמונות שמודפסות בגודל סטנדרטי, של דף A4, מצלמה עם 5-6 מגה פיקסל תספק תוצאות נהדרות ותהווה בחירה מעולה. כמו כן, פרמטר נוסף שיהיה חשוב הוא חיישן המצלמה שהופך את האור שנתפס בעדשה לצילום עצמו, האמצעי שמחליף את הפילם. כדאי לבחור בחיישן CMOS החדש והעדכני שמוביל את השוק בשנים האחרונות.

הכנסו אל אתר מצלמה IL.

מצלמה קומפקטית או DSLR?

אם אתם רואים את עצמכם כצלמים מקצועיים או כאלה שרוצים להיכנס ברצינות אל עולם הצילום ולהשיג תוצאות צילום טובות ככל האפשר, הבחירה במצלמות DSLR תהיה נכונה עבורכם, כאשר טווח המחירים שלהם יכול לנוע מאלפים בודדים ועד עשרות אלפים שקלים. לעומת זאת, המצלמות הפופולריות ביותר הן הקומפקטיות והן תהיינה מעולות עבור אלו מכם עם צורכי צילום בסיסיים.

אם תדעו להתייחס להיבטים עליהם דיברנו במאמר, כל אחד מכם יוכל לבחור את המצלמה המושלמת עבורו אשר תוכל לשמש אותו בצורה מדויקת עבור הצרכים שלו. אז קחו את הזמן כדי לבחון שלל מצלמות שונות ובחרו בזו שהכי תתאים לכם בסופו של יום.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד טיפים לבחירת מצלמה.

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »