האם ניתן לצלם מוצרים לאמזון באופן עצמאי

אם גם אתם ניסיתם למכור באתרי מכירות גדולים כמו אמזון, בוודאי נתקלתם ברשימת הדרישות לצילום נכון של המוצר.

אז נכון שהיום, כאשר כל אחד מצויד במצלמה איכותית והסמארטפון משמש היטב כמצלמה לעת מצא, עדיין לא ממש בטוח שכדאי לכם לעשות את זה בעצמכם. יש לכך כמה וכמה סיבות.

חווית משתמש טובה ואמינה

התמונה אמורה לעמוד ברשימה ברורה של קריטריונים. הסיבה לכך היא על מנת  ליצור חווית משתמש אחידה למבקרים באתר. התחושה של הלקוח הפוטנציאלי אמורה להיות כמו בביקור בחנות עצמה. כך נוצרת התחושה כי מדובר בחנות אחת המשווקת את כל המוצרים. זוהי הסיבה שחשוב כל כך ליישר קו עם הדרישות הקפדניות של אמזון.

כך למעשה נולד האתגר של צילום תמונה איכותית שתחמיא למוצר שלנו, ממש כמו צילום מזון על מדף הסופר. התמונה אמורה לבלוט ולגרום לכך כי המוצרים שלכם יבלטו בייחוד שלהם על פני השאר. באמזון בודקים היטב את התמונות ומאשרים רק את אלו אשר אכן עונים על הדרישות מצד אחד ומצד שני הם יעניקו חוויית משתמש טובה ללקוח.

כדאי לצלם לבד?

כאן עולה השאלה. האם אפשר לצלם לבד? האם כדאי לחסוך את הכסף שכרוך בצילום המקצועי? אז ברור שאין למעשה מניעה לצלם בצורה עצמאית את המוצר. אך השאלה היא האם התוצאה אכן תהיה מקצועית שתענה על הדרישות של אמזון מצד אחד, כמו כן, האם היא תשרת אותנו כמוכרים של המוצר. אם התמונה לא תהיה איכותית וטובה, אנחנו הראשונים שנפסיד ממנה. כי תמונה טובה, מוכרת טוב.

גם מבחינת אמינות של התמונה, חשוב לשים לב כי רק צלם מקצועי כמו שלומי ברנטל יוכל לתת את המענה האמין. היות וצילום עצמאי עשוי לפתות אותנו לשפר את התמונה, לשנות אותה מעט לטובתנו ולמעשה לגרום לה להיראות שונה מכפי שהיא באמת. חברת אמזון אינה מוכנה להרוס את האימון שהיא בונה מול הלקוחות שלה, מה גם שהיא מעניקה להם אחריות והיא מתייחסת לתלונות או להערות שלהם.

המסקנה היא שעבור מכירות באמזון, שווה להשקיע ולצלם צילומים מקצועיים וליהנות מראש שקט, משקיפות מלאה ומרווחים נאים.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »