סרטי תדמית – למה הם חשובים?

ישנן דרכים שונות כיצד עסק יכול לשווק את המוצרים והשירותים שלו או לשווק את עצמו לקהל הרחב. הוא יכול לעשות את זה דרך פרסומים על גבי שלטי חוצות, פרסום באינטרנט, טלוויזיה, רדיו, עיתונות ובדרכים רבות אחרות. 

אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסם ולשווק מוצרים או שירותים ספציפיים, וכן את הפעילות של העסק בפני קהלים מסוימים, בסיטואציות שונות, היא דרך סרט תדמית. מדובר בסרט שצוות המקום מכין בעזרת אנשי מקצוע ומציג אותו בפני קהלים מסוימים. זאת על מנת למכור את העסק באופן ישיר. 

סרטי תדמית הם למעשה פרסומת שנמשכת יותר מחצי דקה או דקה, כפי שנהוג להציג פרסומות בטלוויזיה או באינטרנט. סרטי תדמית יכולים להימשך עשר דקות-רבע שעה ולעיתים אפילו יותר. מעבר לכך, בית העסק יכול להציג אותו בכל עת, בכל זמן, בדרכים שונות. הוא לא צריך לקנות זמן מסך או לשלם לרשתות ואתרים באינטרנט בשביל להציג אותו. הוא בוחר מתי ולמי להציג אותו. 

לפני שנסביר למה זה חשוב להכין סרט תדמית, צריך לומר, שלהבדיל מפרסומות, הרי שלא נהוג להכין הרבה סרטי תדמית. אם מכינים סרט לעסק, אז בדרך כלל נהוג להכין סרט אחד, לעומת זאת, אפשר להכין לכל מוצר ולכל שירות סרט משלהם, ולהציג כל אחד מהם בפני הקהל הרלוונטי. 

מדוע חשוב להכין סרט תדמית

היתרון הבולט של סרטי תדמית, מעבר למה שהצגנו, הוא שמדובר בסרטים שיכולים להציג תמונה מלאה, רחבה, על העסק ועל המוצרים והשירותים שלו בדרכים מגוונות, ראו למשל דוגמאות של סרטי אנימציה לעסקים. הרבה פעמים סרטי תדמית עוסקים לא רק בייצור ושיווק מוצר מסוים, אלא גם בהיסטוריה של העסק, קהל היעד שלו, פריסה ארצית ובינלאומית, ודברים אחרים שיכולים ללמד על מהות העסק ומדוע משתלם לעבוד איתו. 

יתרון אחר של סרטי תדמית, כאמור, אפשר להציג אותם בכל מקום שרוצים, בין אם זה דרך אתר האינטרנט של העסק ובין אם זה בערב לקוחות או ערב עם ספקים. כלומר, בכל עת אפשר להציג את הסרט, באופן כזה שכל מי שצופה בו, יקבל את התמונה כפי שאנחנו רוצים להציג אותה. 

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »