מעצב לוגו מקצועי – קווים לדמותו

כמה עלה הלוגו של פפסי קולה? יודעים? מיליון דולר. אבל למה כל כך יקר? 

ובכן, אין לנו ממש תשובה חוץ מהעובדה שאולי זה עוד תעלול פרסומי שלהם. (הנה הם הצליחו להגיע גם לכתבה הזו) 

אבל יש כאן קצה של תובנה. כשרואים לוגו מוכן, קשה לפעמים להבין למה זה כל כך יקר? בסך הכל כמה קווים לאורך, לרוחב וזהו? אז זהו, שלא.

תהליך יצירת לוגו הרבה יותר מורכב ממה שזה נראה. לא סתם חברות מוכנות לשלם אלפי דולרים על לוגו שמעוצב היטב. 

אז מה העבודה של חברה למיתוג או מעצב הלוגו? איך זה משפיע על החברה? כל הפרטים בכתבה הבאה. 

מה עושה מעצב לוגו מקצועי?

המעצב אמור קודם כל לגבש את הנתונים. זה אומר להבין את מבנה החברה מבחינת ההתנהלות הכללית שלה, מה השאיפות שלה, מה החוויה של הלקוח. במקרים מסוימים, המעצב ירצה לראיין כמה לקוחות כדי להבין טוב, איזה חוויה החברה הזו יוצרת.

את כל הנתונים האלו הוא צריך להמיר לאלמנט וויזואלי. ההמרה הזו היא הכישרון הטהור של המעצב שנרכש בלימודי העיצוב ובעבודה שלו בשטח כמעצב. 

תהליך העבודה כולל כמה שלבים במהלכם המעצב מכין כמה סקיצות לדוגמה של הכיוון שאמור להיות הלוגו, הוא מוסר את הסקיצות לחברה ואלו מראים לו את הכיוון הרצוי. 

הכישורים של המעצב היא היכולת להעביר מסר מדויק בצורה ויזואלית ובאופן הפשוט ביותר. כמובן שהעבודה שלו אמורה להשביע גם את רצון הלקוחות. מומלץ לראות עבודות של טלי סיני סטודיו לעיצוב ומיתוג.

יכול להיות שהוא מאוהב בלוגו שהוא יצר, אבל לטעמם של הלקוחות זה נראה לא יותר מאשר קשקוש חסר פשר. 

ההבדל הזה נובע, בין היתר מחוסר ההבנה של הלקוחות בעיצוב, ומעודף ההבנה של המעצב בעולם שלו. 

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »