תמונות – איזה אתר צריך את זה?

הרשת מלאה בתמונות. בכל אתר ולכל חנות מקוונת יש אינספור תמונות. כל כתבה וכל טקסט מלווה בתמונות שמדברות הרבה יותר מהטקסט הנלווה. ברור שלא לכל אחד יש ארסנל של תמונות מקוריות כפי שמציעים אתרי רכישת תמונות באינטרנט אשר בהן הוא יכול לעשות שימוש לצורך עיצוב האתר שלו. השגת תמונות זה סיפור שדורש מעט מאמץ. כי לא כל תמונה שיש לכם היא ברורה ואיכותית מספיק וזה רק אם אתם צילמתם בעצמכם את התמונה. כי ברגע שאתם לוקחים תמונה ממקום אחר אתם חייבים לוודא שאין זכויות יוצרים על התמונה. אם לקחתם תמונה ואין לכם זכות לכך, אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים על הקומבינה הזו ביוקר.

מי צריך תמונות?

אז מי בעצם צריך תמונות? מי מחפש תמונות ומי מוכן לשלם עליהם?

אז אם קראתם את הקטע הראשון, אתם כבר מבינים שכל אחד שיש לו אתר, כל מי שרוצה ומבקש לקדם אתר, חייב לחשוב גם על הנושא הזה של תמונות מתוך מאגר תמונות רציני.

התמונות הן כאמור אחד הדברים הכי חשובים והכי משמעותיים ואם לא משקיעים בהם כפי שצריך, התוצאה היא לגמרי לא מוצלחת. כי אתר בלי תמונות הוא לא אתר יפה, לכן הוא גם לא ימשוך את הגולשים שירצו להתבונן באתר. האתר לא יוכל למכור כי הוא לא יעניק חווית משתמש. מה שלמעשה יוביל לכך שהאתר לא יגיע בעצם לשום מקום.

לסיכום

אם אתם מקימים אתר אתם חייבים לעצב אותו היטב ולא לקמץ בתמונות. לא משנה מה כתבתם באתר וכמה השקעתם בו. אם אין תמונות מרשימות או מושכות, האתר לא יקדם אתכם ולא יתקדם לשום מקום.

אז פנו אל חנות שמציעה תמונות למכירה ופרסמו אותם בצורה חוקית.

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »