האם כדאי להזמין צלם לברית בבית

אם בעבר חגיגת אירועי ברית מילה בבית הייתה פחות נפוצה, מכיוון וכל מי שהיה לו אירוע משמח כמו לידת בן רצה לחגוג ולהנות מהשמחה הגדולה, המציאות של היום בגלל משבר הקורונה משאירה אותנו בלי יכולת לחגוג אירועים גדולים.

אולמות האירועים סגורים ואם רוצים לחגוג אירוע במסעדה זה מוגבל עד 30 אנשים, וזה מה ששולח הרבה מאוד אנשים לחגוג ברית מילה בבית.

ואז עולה השאלה האם כדאי להזמין צלם לברית בראשון לציון שחוגגים בבית, הרי לא משקיעים יותר מידי וגם באירועים שנחגגים בבית התקציב הוא לרוב מוגבל מכיוון וגם אם רוצים לחגוג את האירוע אין יותר מידי אפשרויות לבצע זאת.

הסיבות בגללן כדאי להזמין צלם לברית

חשוב לתעד את האירוע

אירוע ברית מילה הוא מיוחד, גם אם חוגגים אותו בבית עדיין יש דברים שכדאי מאוד שיהיה צלם שיתעד אותם וינצח אותם לתמיד.
לא מספיק המציאות המורכבת שלנו בצל משבר הקורונה, עד שיש אירוע משמח וגם אם זה ממש אירוע קטן, זה אירוע שצריך לשמור ולזכור לדורות רבים.

מחיר זול

המציאות פגעה גם בצלמי האירועים, אם בעבר היו פניות רבות לאירועים כמו חינה, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת והרשימה של האירועים עוד ארוכה, היום אין כמעט אירועים בכלל, מי שחוגג חתונה עושה אותה רק עם 40 מוזמנים, הצלמים לא יכולים לגבות גם מחיר גבוה, האירועים הם הרבה יותר צנועים בגלל שהזוגות לא בונים על המתנות של האורחים, במיוחד שיש להם רק 40 אורחים מוזמנים לאירוע.

בגלל הסיבות האלו הרבה מאוד צלמי אירועים מוצאים את עצמם ללא אירועים בכלל ומוכנים לצאת לעבוד גם במחירים מאוד נמוכים, העיקר לצאת לעבודה ולהביא פרנסה.

עוזרים לעסקים

דווקא בתקופה הזאת צלמי האירועים צריכים אתכם יותר מתמיד, בתקופה שבה לא היו אירועים יותר מארבעה חודשים (נכון לכתיבת שורות אלו, בטח עד שתקראו אותם יעבור הרבה יותר זמן) כל עוד מתאפשר לחגוג אירוע, נסו להזמין בעלי מקצוע מתחום האירועים, הם ישמחו לתת לכם את השירות המקצועי שלהם וללוות אתכם בכל שלב, וככה אתם גורמים לעסקים רבים להמשיך ולשרוד את התקופה הקשה ביותר שהם חווים.

המאמר באדיבות ויקטוריה צילום אירועים – החברה המובילה לצילום כל סוגי האירועים.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »