תמונות מתכת – סוגי תמונות מתכת

תמונות מתכת

יצירות אמנות ממתכת, היו סוג של ביטוי עצמי מאז ימי קדם. הדפסי מתכת, הידועים גם כהדפסים מתכתיים, הם יצירות אמנות מודרניות בחדות גבוהה העשויות מלוח מתכת אלגנטי (בדרך כלל אלומיניום), הבאות בשכבות עם כל תמונה שתבחרו. 

תמונות מתכת – סוגי תמונות מתכת

כדי להפוך את הזיכרונות היקרים ביותר שלכם ליצירת אמנות, עשו זאת בעזרת תמונות מתכת לקיר הן לבית והן למשרד. ניתן לתלות את הדפסי התמונות המדהימים והזוהרים האלה בסלון, בחדר השינה או במקום אהוב אחר בבית. 

הדפסי מתכת מעוררים חיים בתצלומים ולעיתים, אף יוצרים יצירת שיחה נהדרת סביבם. אם אתם מחפשים לעצב הדפס מתכת משלכם, עברו לאוסף הדפסי המתכת הנרחב הקיים באינטרנט ומצאו את זה שהכי התחברתם אליו.

מהן תמונות אמנות מתכת?

תמונת מתכת, הוא פריט אמנות קיר בעל מראה נקי, מודרני, תעשייתי, והוא בא בחדות גבוהה. הדפסי מתכת מודפסים על אלומיניום, עם שכבת בסיס לבנה שהופכת כל צבע שמודפס על הדפס המתכת לחי יותר. 

החלקים המעצימים האלה, יכולים להיות נהדרים עבור הבית שלכם או כמתנה למישהו שאתם אוהבים. הדפסי מתכת עמידים בפני דהוי, לחות ושריטות, שהם אלמנטים מושלמים עבור הדפס אמנות מתכת מודרני לתלייה בתוך הבית או מחוצה לו.

הדפס מתכתי בהתאמה אישית

הדפסי מתכת מותאמים אישית הם עמידים בפני שריטות ועמידים למים, מה שהופך אותם לחלק מושלם לתלייה בכל מקום. הדפסת תמונות מתכת מיוחדות, תעניק לתמונה שלכם נופך תעשייתי ומודרני בולט לקירות שלכם וכמו כן, הם אינם דורשים מסגרות. 

הדפסי מתכת אולטרה מודרניים אלה, יהיו נושא השיחה בבית שלכם לכל אורח שיבוא והפירגון, יהיה רב ויעניק לכם חיוך מושלם.

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »