סרט תדמית – איך הוא יכול לתרום לארגון שלכם

תוהים איך תוכלו להגיע לקהל לקוחות גדול יותר? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מהלך שיווקי יעיל שנקרא סרט תדמית. מדובר על סרט קצר, תמציתי ומקצועי המציג בצורה ממוקדת וברורה את המהות הכללית של העסק – כאשר המטרה היא להציג את היתרונות הבולטים ביותר שיש בו, ולמשוך את קהל הצופים לרכוש את השירות / מוצר שהעסק מציע.

מה המשמעות של סרט תדמית?

סרט תדמית לעסקים נולד מתוך הרעיון לייצר תוכן איכותי ונגיש לקהל לקוחות פוטנציאלי, כאשר ההעדפה היא להציג תוכן מוחשי שיוצג במגוון מכשירים דיגיטליים בהם אנשים משתמשים מדי יום. בדרך הזו ניתן לפרסם את סרט התדמית של העסק במגוון פלטפורמות דיגיטליות, ולייצר חשיפה גבוהה יותר למותג ואפשרות לגרום לסרטון להיות מופץ בצורה ויראלית בכל רחבי רשת האינטרנט.

סרטי תדמית לארגונים גדולים ועסקים קטנים

הייחודיות של סרט תדמית באנגלית, בעברית או בכל שפה אחרת, היא בהתאמתו לסוג ומהות כל עסק, כיוון שכל סרט כזה מייצג באופן מפושט וברור את המאפיינים הייחודיים שקיימים בעסק, בין אם מדובר על עסק קטן למכירת עוגות יום הולדת או עסק גדול כמו ארגון המונה מאות עובדים.

כדי להגיע אל קהל הלקוחות המתאים, חשוב קודם כל לאפיין את המטרה של סרט התדמית שמכינים. עבור קהל צעיר הסרט צריך להיות כמה שיותר קצר וקולע עם קטעי מוזיקה ומעברים מהירים, ואילו עבור קהל בוגר יותר סרט התדמית צריך להציג יותר אנשים וסיפורים ולהתמקד בחזון של העסק.

כיצד להפיק סרט תדמית מקצועי לארגון?

על מנת שסרטון התדמית ישקף את החזון והמהות המרכזית של העסק, כדאי להיעזר לשם כך בחברת הפקה מקצועית המתמחה בצילום ועריכת סרטי תדמית לעסקים בהתאמה אישית.

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »