איך בוחרים צלם לחתונה?

כל זוג שעומד להתחתן ונמצא בתהליך ארגון החתונה, יודע שעליו לפגוש מספר ספקים איתם הוא יצטרך לעבוד במהלך האירוע, או יותר נכון לומר, הם יעבדו בשבילו לפני ובזמן האירוע. אחד מהם הוא צלם חתונות.

בפני כל זוג עומדות מספר אופציות כיצד לבחור צלם חתונות או כיצד לעבוד איתו. אופציה אחת היא, בחירה חופשית של צלמים על פי רצונם, המקום בו הם עורכים את החתונה איננו מגביל אותם. אופציה שנייה, לבחור צלמים מתוך רשימה שהמקום מספק להם, אופציה שלישית, היא לא ממש בחירה, לעבוד עם צלם של המקום. מרבית הזוגות מעדיפים לערוך את החתונה במקומות שמאפשרים להם בחירה חופשית או בחירה מרשימה, כך לפחות הם יכולים לבחור עם מי לעבוד.

כעת השאלה היא, כיצד בוחרים צלם לחתונה. כל מי שיקליד בגוגל את הביטוי הזה, ימצא מגוון רחב של צלמי חתונות מכל הארץ, אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע נרחב בתחום, אנשים שמספקים גלריות של תמונות מאוד מרשימות ועושים עבודה מיוחדת. כאמור, על כל זוג לדעת מה הם המאפיינים על פיהם בוחרים צלם לחתונה.

מאפיין ראשון הוא כמובן מקצועי. מה הצלם מציע מהזווית המקצועית (בדקו את הצלם שמוליק חזן יש לו מה להציע לכם!). איזה סוג תמונות הוא יוצר ובאיזו איכות. אנחנו נוכל לראות על פי תיק העבודות שלו ועל פי גלריית התמונות שנמצא באתר, האם משתלם לעבוד עם צלם כזה או אחר.

מאפיין שני, אנחנו צריכים לבחון כמה אנשים נכללים בצוות שלו. בדרך כלל צלם לא יבוא לבד, אלא הוא יבוא עם צלמים נוספים, בכל מקרה חשוב גם לבדוק אם הוא עובד לבדו, בצוות או בחברה. זה חשוב מאחר ואם חס וחלילה קורה לו משהו, אנחנו צריכים לקבל גיבוי שיש לו מחליף.

מאפיין שלישי, חשוב לדעת מה אנחנו מקבלים ממנו, איזו חבילת צילום הוא מספק לנו. כמה אלבומים, כמה זמן עבודה, מה אנחנו מקבלים תמורת מה שאנחנו משלמים.

מאפיין רביעי, רצוי לשמוע ולקבל המלצות, בין אם זה דרך חברים, רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט וכן לבקש ממנו טלפונים של לקוחות שעבדו איתו בשביל לשמוע מהם עליו.

קבלו פרטים על מגנטים פולארויד

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »