מסך ירוק

מסך ירוק הינו מסך ייעודי שמשמש בתור רקע חיוני עבור צילומי וידאו רבים. לא מעט אולפנים בארץ ובעולם משתמשים בטכנולוגיית הגרין סקרין, על מנת לספק צילומי סטודיו המדמים צילומי חוץ. למעשה, כל הצילום מתבצע בתנאים הנוחים של הסטודיו, אך בשלב העריכה המסך הירוק מוחלף בתוכן אחר. בצורה כזו, ניתן לדמות צילומי נסיעה ברכב, טיסה באוויר, שייט בלב ים וכדומה. אין שום צורך להפיק אתר צילומים מורכב ומסורבל, היות וניתן לבצע צילומים באיכות גבוהה ובנוחות מרבית בתוך הסטודיו. כמו כן, כדאי לזכור כי הטכנולוגיה הזו מאפשרת להפקה לחסוך לא מעט כסף, היות ואין שום צורך להוציא תקציב ענק על צילומי חוץ.

מסך ירוק – למי זה יכול להתאים?

כאמור, מסך ירוק משמש את תעשיית הסרטים ואת תעשיית הטלוויזיה, אך לא רק. כדאי לדעת כי ניתן להשתמש בגרין סקרין גם בתעשיית התקשורת, למשל כאשר יש צורך להפיק סרטון תדמית מושקע או סרטון שיווקי עבור העסק. זוהי דרך מעולה להעביר מסר שיווקי קצר וקולע או לחילופין, להציג את העסק שלכם ולהדגיש את היתרונות שלו. מעבר לכך, ניתן להשתמש במסך ירוק נייד לטובת תעשיית האירועים, היות ואף אורח לא יוכל לעמוד בפני הפקה של סרטון קצר על רקע פסל החירות, מגדל אייפל או כל רקע אחר. כדאי לציין כי מדובר על טכנולוגיה משוכללת ומתקדמת במיוחד, אשר רק הולכת ומתפתחת עם השנים. למעשה המסך הירוק שימש בתעשיית הסרטים כבר במאה ה-19, אך היכולות הנוכחיות שלו כלל אינן משתוות ליכולות הטכנולוגיות שלו בעבר.

לסיכום, מסך ירוק של וירטואלס מהווה חלק חשוב וחיוני מתעשיית הטלוויזיה, תעשיית הסרטים ותעשיית הסדרות. כמעט בכל סוג של תוכנית או חדשות, ישנו שימוש במסך ירוק, המאפשר להקרין רקעים שונים.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »