סרטי תדמית לחברות – עשה ואל תעשה

אם החלטתם ללכת על סרט תדמית איכותי לצורך שיווק העסק שלכם, חשוב מאוד שתדעו שעליכם לבצע את התהליך הנדרש עבור הפקת הסרט המדובר בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי שהוא יענה על המטרות והיעדים שלו. במאמר הבא תקבלו את המידע אודות כל מה שחשוב לעשות וכל מה שלא כדאי לעשות בהפקת סרט תדמית.

כל מה שצריך וחשוב לדעת על סרט תדמית מוצלח

הנה כמה נקודות שכדאי לעשות ושלא כדאי לעשות בכל הנוגע להפקת סרטי תדמית לחברות

  1. לא מעט אנשים בטוחים שלא משנה כיצד הסרט נראה ועד כמה הוא מושקע ומה שחשוב בסופו של דבר הוא שיבינו את המסר. חשוב לדעת כי מדובר על טעות רצינית. ככל שהסרט שלכם יהיה מושקע ומרשים יותר, כך העסק שלכם יראה טוב יותר, יוקרתי יותר ואתם כמותג תשדרו מקצועיות ואמינות. זה לא אומר שהסרט שלכם חייב להיות מלא באפקטים מיוחדים, אך זה בהחלט אומר שהוא דורש תהליך של חשיבה והשקעה.
  2. חשוב מאוד שהסרט יהיה קצר וקולע. לא פעם אנשים מוצאים את עצמם צופים בסרט תדמית ארוך ובסופו של דבר לא מבינים בכלל על מה הוא דיבר. התסריט של הסרט חייב להיות ברור ומדויק והסרט עצמו צריך להיות מאוד ממוקד. לא כדאי להתפזר יותר מדי שכן אז הצופים יפספסו את המסר העיקרי.
  3. לא מעט בטוחים כי יש צורך להספיק להסביר כמה שיותר בכמה  פחות זמן,  אך חשוב מאוד לזכור שהמטרה של הסרט היא להעביר מסר ברור וענייני מבלי שהצופים יאבדו את הריכוז ועל כן, מומלץ להתרכז ב2 או ב3 מסרים מרכזיים
  4. גם אם אתם רוצים שהסרטון ידבר אל הקהל שלכם בצורה הטובה ביותר, יבדר אתכם ועוד, חשוב מאוד לשמור על אובייקטיביות וכן, לנסות לחשוב מה הלקוח רוצה לראות בסרט ולא מה אתם רוצים לראות בו.

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »