מייבש ידיים, נייר חד פעמי ואוכל ארוז: אמצעי היגיינה חיוניים בבתי מלון

אורחים אשר מגיעים אל בתי מלון, מכל סוג ורמה, מעוניינים לדעת שהם יקבלו במהלך שהייתם במקום שירות איכותי ברמה גבוהה. חלק בלתי נפרד משירות של בית מלון, זו אספקה של אמצעי היגיינה חיוניים בכל אספקט שהוא. להלן 5 דוגמאות של אמצעי היגיינה שכל אורח ישמח לקבל במלון:

מייבש ידיים

בין אם זה בשירותים הפרטיים בחדר ובין אם זה בשירותים הכלליים, אשר משמשים את כל אורחי המלון, יש צורך במייבש ידיים כדי לשמור על ההיגיינה. בעזרת המייבש יהיה ניתן לא רק לייבש את הידיים, אלא גם להימנע משימוש במגבות ואמצעים אחרים במקרים מסוימים. זה הרבה יותר היגייני לאורחים וחסכוני לבית המלון.

נייר חד פעמי

ניתן להשתמש בנייר חד פעמי במקומות שונים, בין אם זה בחדרים ובין אם זה במקומות אחרים בבית מלון. היתרון הוא בכך, שלא נשארים עם נייר מלוכלך וברגע שמסיימים להשתמש בו, אז אפשר לזרוק אותו. מה שכן, צריך להקפיד על כך שיהיה מי שיאסוף הפסולת מדי מספר שעות, בשביל שהשירותים יישארו נקיים.

אוכל ארוז

אחת הדרכים לשמור על היגיינה היום, היא באמצעות חמגשיות ארוזות לאורחים, ובכלל דרך שמירה על הגשת אוכל ארוז. כך האורחים יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא נגע באוכל בידיו, והכל נשמר בצורה נקייה מרגע הכנת המזון.

מגבות נקיות והחלפתן בתדירות גבוהה

כל אורח שמגיע לבית מלון צריך לקבל בחדר מגבות נקיות, הן לגוף והן לידיים. חשוב לא פחות, להקפיד על כך שהצוות יחליף את המגבות המלוכלכות במגבות נקיות מדי יום. גם אם לא נעשה בהן שימוש, האורחים מצפים לכך. באופן כזה, אם הם מתקלחים או שוטפים ידיים, הם יכולים להיות בטוחים שיעשו זאת עם מגבת נקייה.

סדינים וציפות

בדומה למגבות, אז גם הסדינים והציפות צריכים להיות מוחלפים מדי יום. מאחר והאורחים ישנים עליהם, אז הם ירצו ללכת לישון כל ערב עם סדינים חדשים ונקיים. זה יספק להם תחושה הרבה יותר נעימה. זה חלק בלתי נפרד מהשירות במלון בכלל ומסידור החדר בפרט.

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »