פינוי פגרים – איך עושים את זה?

מי שיש בו טיפת אנושיות, יודע שלראות נבלה או פגר זה אף פעם לא דבר נעים או נחמד. בעלי חיים מתים בסביבה משרים חוסר נחת ועצבות, וכאשר שלא מפנים אותם הם יכולים גם לגרום לרימות (תולעים נוראיות שאוכלות גוויות) ורפש, למחלות וזיהום. 

מלבד הסכנות של השארת פגר או נבלה באזור המחייה שלכם – ישנה החמלה האנושית שמטרתה להביא לקבורה ולכבד כל בעל חיים. לכן חשוב לבחור חברת הדברה מומחית בנושא של פינוי פגרים שתדאג לפינוי וסילוק פגרים. 

אז כיצד פינוי פגרים ונבלות מתבצע? 

אם התגלה פגר או נבלה באזור שבו אתם נמצאים, חשוב להתקשר למומחים בתחום שיוכלו להגיע כמה שיותר מהר לקחת את הפגר ולפנות אותו. יונים מתות, חולדות וחתולים מתים, עכברים ואפילו כלבים או שועלים – יכולים להיות מתים במרחב ולא לזכות ליחס שכולל פינוי הפגר למקום אחר. 

מדבירים מומחים בפינוי פגרים ונבלות יגיעו למקום, ישימו את הפגר בכלי מתאים, יפעלו כדי להדביר תולעים או חרקים שכבר הספיקו להתאסף סביב הנבלה, וידאגו להעביר את הפגר למקום מרוחק שבו ניתן לטמון בעלי חיים מתים. 

בנוסף לכך, חברת הדברה בחיפה תספק ייעוץ ואיתור פתחים מהם נכנסים בעלי החיים ומקפחים את חייהם ותמנע כניסה וגם מוות מיותר של בעלי חיים. החברה תבצע חיטוי של המקום לאחר הפינוי על ידי שטיפה יסודית של המרחב והדברה נגד מזיקים כמו רימות או זבובים. חומרי החיטוי ישמרו על הסביבה שלכם והעצות של המדביר יהיו חיוניות להמשך שהייה במרחבים שאין בהם פגרים או נבלות. אז זה הזמן לשמור על הסביבה ולקרוא למומחים בפינוי וסילוק גוויות של בעלי חיים. 

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »