מיתוג

מיתוג או מיתוג עסקי הוא לא רק הלוגו של החברה או ההיבט הוויזואלי שלה. למיתוג העסק יש משמעות הרבה יותר מורכבת, רחבה ואפילו רוחנית אם תרצו. אצל החברות הגדולות בעולם אנו רואים עבודה בלתי פוסקת על מיתוג כאשר המטרה היא לא רק להיות בראשם של הלקוחות שלנו לעתים קרובות אלא גם האופן שבו הם רואים אותנו הוא זה שמשפיע על הצלחת המיתוג שלנו. כלומר כל העסק, העובדים, האופן שבו אנו פועלים בתוך העסק, עם הלקוחות, במסרים השיווקיים בפרסומות העסק והמוצר ואפילו באריזת המוצר – כל אלו ועוד משתייכים לאופן שבו אנו ממתגים את העסק שלנו ולרושם שאנו רוצים ליצור ללקוחות שלנו.

החיבור של המותג לרגש של הלקוח:

אנשים רוכשים מהלב ולא מהראש. יש להם תשוקה למוצר מסוים אז הם רוכשים אותו בהתלהבות. רבים מהאנשים מעדיפים לרכוש מותגים, ללבוש מותגים או להשתמש במותגים. לעתים רבות הם קונים מותגים מבלי לדעת למה אנחנו קונים דווקא אותם. המותג מסמל לרוב איכות, אמינות והוא כמובן מייצר אצלנו רגש מסוים או חיבור לחוויה מסוימת שאנו רוצים אותה במציאות שלנו.

איך ממתגים עסק?

מיתוג של עסק קשור למגוון רחב של פרמטרים, החל מהתנהלות העובדים שלכם, השיחות שלכם ושל העובדים שלכם מול הלקוחות ועד לעיצוב המשרד שלכם ואפילו אריזת המוצר שלכם. עיצוב גרפי ומסרים שיווקיים יהוו את הבסיס למיתוג אך הן לא המיתוג עצמו אלא אמצעי להעברת המסרים המרכיבים את מיתוג החברה. 

מדוע חשוב לדאוג למיתוג העסק שלנו?

המיתוג מסייע לשיפור התוצאות בעסק בטווח הארוך, משפר את האמינות של העסק ואת האוטוריטה שלכם בתחום מסוים. כמו כן אנשים אוהבים מותגים ומעריכים מותגים ולכן עשויים לרכוש את המוצרים שלכם באופן קבוע. מיתוג עקבי עוזר לצרכן להבין היטב במה המוצר עוסק, כיצד הוא גורם לך להרגיש ואפילו באיזו חברה מדובר. לבסוף מיתוג כמובן מבדל אתכם מהמתחרים שלכם.

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »