יתרונות בהפקת סרטוני מוצר

בעל עסק שטרם נחשף לסרטוני מוצר, חשוב שיבין כי סרטון כזה שמופק על ידי מומחים בתחום ההפקות – נועד כדי לאפשר חוויה נכונה יותר ללקוחות תוך הצגת מוצרים בצורה המושכת ומדויקת שיש מול קהל יעד ספציפי. סרטים אלה נועדו לא רק ללקוח המזדמן, אלא גם עבור עובדים או משקיעים, עבור כנסים ומסיבות. לכן לא מדובר בפרסומת של ממש.

אבל מה זה בכלל סרט מוצר ומה ההבדל בינו לבין סרט תדמית?

בתחילה, חשוב לדעת שסרטוני מוצר הם כאלה שמצולמים על ידי צלמים מקצועיים בלבד, בעוד שלאחר הצילומים – יוצרים עורכים ואנשי תוכן את הסרט הטוב ביותר שנועד להציג כל טכנולוגיה, שירות, רעיון, או עולם תוכן. סרטון חברה למשל הוא כזה שמטרתו להציג איזה חידוש שיטה או טכנולוגיה, בעוד שסרט פנימי למפעל יכול לפנות אל העובדים כמדריך. לכן סרט מוצר שונה מסרטון תדמית או מפרסומת רגילה שמשדרים בטלוויזיה.

למעשה, לקוח או עובד שנתקל בסרטון כזה, יודע מיד לזהות את המסרים שמועברים על ידי הפקה ועריכה של ההסברים ואיגודם למספר דקות של העברת מידע, בעוד שמוצרים שמצלמים חייבים לעבור עריכה, וסגנון נכון להנגשת המידע עבור קהל היעד. סרטוני תדמית למשל, מתאימים יותר לבתי עסק שרוצים לפרסם שירות או מוצר באמצעות אתרי אינטרנט ודפים עסקיים שיש בהם קישורים ופרסומים של קטעי פרסומות אומנותיים שמיוצרים על ידי חברות להפקות תוכן.

לעומת זאת, סרטונים מוצר הופכים לחלק ממסע הסברה של גופים וחברות ורובם לא באמת נועדו לייצר מכירה, אלא להפיק מיעד חשוב ומכאן להמשיך בפעילות ארגונית נכונה.  

למה צריך הפקה של מקצוענים?

חשוב לדעת כי הצילומים המקצועיים העריכה והאנימציה המתקדמת אותם מציעות חברות הפקה כשהן מספקות את שירות יצירת הסרט לכול דורש – מספקות מוצר מוגמר שבו אפשר להציג גם הדמיות תלת מימד או כל אינפורמציה הנוגעת לבית העסק, לארגון לחברה או למוסד. לכן רבים בוחרים במקצוענים להפקת המידע.

כמה יתרונות של סרטוני מוצר

סרטונים ייחודים ואיכותיים יספקו כמה יתרונות בולטים, ביניהם:

  • העברת מידע מפורט על המוצר
  • יצירת קשר באופן מהיר
  • שיווק נכון ויצירתי יותר
  • יצירת יותר צפיות ברשתות השונות

בשל כל אלה יש לא מעט ארגונים וחברות שבוחרים להעביר את האינפורמציה על ידי חברות הפקה מקצועיות.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »