סרטון אנימציה – הדרך הטובה להגיע אל אנשים

הרבה מאוד אנשים נוטים להסתכל על סרטי תדמית או אנימציה כאל סרטים שמיועדים לילדים קטנים. הרי התרגלנו לראות סרטי קומיקס, סרטי גיבורי על בצורת סרטי אנימציה, ולכן נוצרה תפיסה כאילו כל הרעיון מיועד אך ורק לילדים קטנים או בני נוער.

זה לא מדויק. היום אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בסרטוני אנימציה לצרכים שונים, כולל לצרכים מקצועיים. למשל, חברות רבות משתמשות בסרטונים מסוג זה לצורך פרסומות, סרטוני הדרכה, שיווק, קידום מוצרים וכן קידום העסק עצמו. יש בכך הרבה יתרונות ותועלות, בין אם זה ביצירת הסרטון עצמו ובין אם זה במסר שהוא מעביר לקהל אשר צופה בו.

לפני שנסביר מדוע משתלם לעשות סרטי תדמית או אנימציה  על מנת להעביר את המסר בצורה נכונה, נסביר מדוע משתלם לעשות זאת מבחינה כלכלית. סרט אנימציה, כידוע, עושים באמצעות תוכנות מחשב, זה הרבה יותר זול מאשר לצלם בשטח, בין אם זה אנשים ובין אם זה פרטים אחרים. החיסכון במובן זה, הוא עצום.

מה לגבי העברת המסר?

הרבה מאוד אנשים, צעירים ומבוגרים, מתחברים יותר לרעיון של סרט אנימציה מאשר סרט שנעשה על ידי אנשים בשר ודם, בפרט אם יודעים כיצד להפוך את הסרט לחינני וחמוד. למשל, יוצרים דמות אנימציה מיוחדת אשר ממתגת את העסק בצורה מסוימת. ישנן לא מעט דוגמאות לכך, בין אם זה אצל קופות חולים או חברות מזון.

הרבה פעמים זה חורג מהסרטון עצמו ומקבל כמעט חיים משל עצמו. לכן, הסרטון נותן ערך נוסף שחורג ממה שמציגים על המסך לקהל שצופה בו. כך קל ופשוט יותר להעביר את המסר ולעיתים הוא מתקבל בצורה הרבה יותר טובה מאשר במקרים אחרים, כאשר הסרטון מוצג על ידי אנשים בשר ודם.

שיעורי ריקוד

יש הרבה אנשים שמחפשים לעשות דברים משמעותיים, דברים שעושים טוב לעצמם, למצוא את הפנאי ואת הזמן להקדיש עובר דברים שהם אוהבים. במציאות של היום, כשיום

קרא עוד »

צילום בר מצווה

הילד מתקדם במהירות לעבר גיל 13? זה הזמן להתכונן ולהכין לו את האירוע הכי נוצץ שיש. אחרי שחשבתם על מקום לאירוע, הגיע הרגע להתכונן ולבחור

קרא עוד »