סרטון אנימציה – הדרך הטובה להגיע אל אנשים

הרבה מאוד אנשים נוטים להסתכל על סרטי תדמית או אנימציה כאל סרטים שמיועדים לילדים קטנים. הרי התרגלנו לראות סרטי קומיקס, סרטי גיבורי על בצורת סרטי אנימציה, ולכן נוצרה תפיסה כאילו כל הרעיון מיועד אך ורק לילדים קטנים או בני נוער.

זה לא מדויק. היום אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בסרטוני אנימציה לצרכים שונים, כולל לצרכים מקצועיים. למשל, חברות רבות משתמשות בסרטונים מסוג זה לצורך פרסומות, סרטוני הדרכה, שיווק, קידום מוצרים וכן קידום העסק עצמו. יש בכך הרבה יתרונות ותועלות, בין אם זה ביצירת הסרטון עצמו ובין אם זה במסר שהוא מעביר לקהל אשר צופה בו.

לפני שנסביר מדוע משתלם לעשות סרטי תדמית או אנימציה  על מנת להעביר את המסר בצורה נכונה, נסביר מדוע משתלם לעשות זאת מבחינה כלכלית. סרט אנימציה, כידוע, עושים באמצעות תוכנות מחשב, זה הרבה יותר זול מאשר לצלם בשטח, בין אם זה אנשים ובין אם זה פרטים אחרים. החיסכון במובן זה, הוא עצום.

מה לגבי העברת המסר?

הרבה מאוד אנשים, צעירים ומבוגרים, מתחברים יותר לרעיון של סרט אנימציה מאשר סרט שנעשה על ידי אנשים בשר ודם, בפרט אם יודעים כיצד להפוך את הסרט לחינני וחמוד. למשל, יוצרים דמות אנימציה מיוחדת אשר ממתגת את העסק בצורה מסוימת. ישנן לא מעט דוגמאות לכך, בין אם זה אצל קופות חולים או חברות מזון.

הרבה פעמים זה חורג מהסרטון עצמו ומקבל כמעט חיים משל עצמו. לכן, הסרטון נותן ערך נוסף שחורג ממה שמציגים על המסך לקהל שצופה בו. כך קל ופשוט יותר להעביר את המסר ולעיתים הוא מתקבל בצורה הרבה יותר טובה מאשר במקרים אחרים, כאשר הסרטון מוצג על ידי אנשים בשר ודם.

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »