כלי גינון שצריך בכל גינה

תחזוקה של גינה, גם אם מדובר על גינה ביתית, מחייבת החזקה של כלי גינון טובים, ברמות שונות של מקצועיות. השאלה היא – אילו כלי גינון אתם חייבים שיהיו לכם – בכל גינה שהיא?

מזמרה

כלי חובה לגננים חובבים או מקצועיים. מאפשר לחתוך צינורות השקיה לצורך תיקון והתקנה, לגזום ענפי עצים ושיחים ועוד. ניתן למצוא סוגים שונים של מזמרה ידנית לחיתוך, אך יש גם מזמרת ענפים – עם זרועות ארוכות יותר, מתאימה לחיתוך אלמנטים קשים במיוחד, מזמרת גבהים טלסקופית ועוד.

מסור

מסור גינה ידני הוא כלי עבודה קומפקטי ונוח, המאפשר גישה למקומות שכלי םאחרים לא מגיעים אליהם. קיים מסור רגיל, או מסור מתקפל. בנוסף, יש מסורי שרשרת, המיועדים לביצוע עבודות ניסור מורכבות יותר, כמו גם לצורך גיזום גדר חיה.

כפפות

כפפות טובות לגינה מגנות על הידיים מפני פציעה, מפני קוצים ושריטוץ. מתאימות לעבודת ניכוש עשבים, גיזום, שימוש במזמרה או גרזן וכל כלי עבודה אחר – לצורך הגנה על הידיים מפני שלפוחיות וכן הלאה. קיימים סוגים שונים של כפפות עבודה, כמו גם סוגים נוספים של ציוד מגן, כמו משקפי מגן, או מסכה, אוזניות, מגיני ברכיים ועוד.

מכסחת דשא

כלי עבודה חיוני לכל גינה עם דשא. קיימים סוגים שונים של מכסחות דשא ביתית, או מקצועית לגינה, מתאימים לגדלים שונים של מדשאות, לרמות שונות של אינטנסיביות בעבודה, לגבהים שונים של דשא, עם מיכל איסוף, או בלעדיו – הכל לפי הצורך.

לסיכום, קיים מגוון רחב של כלי עבודה חשובים לטיפול שוטף בגינה. בחירה חכמה שלהם מתבססת על התאמה לצרכים האישיים שלכם.  צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא את כלי העבודה המתאימים לכם ביותר.

צילום אווירי עם רחפן

צילום אווירי הפך ליותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. כעת אנו מסוגלים לצלם תמונות מעניינות מהאוויר עם רחפן, כך שצלמים יוכלו לעקוב אחר אירוע מעניין ממבט

קרא עוד »

אתר תמונות

בעידן הדיגיטלי, הצילום הופך ליותר ויותר פופולרי. עם עליית המדיה החברתית, הפך קל יותר לשתף תמונות עם אנשים ברחבי העולם. עם זאת, זה גם אומר

קרא עוד »

אתרי תמונות

חלק זה יתמקד עד כמה קל היום למצוא תמונה באתרי תמונות וכיצד תוכלו להשתמש במידע זה לטובתכם, לדוגמה לצורך קידום בגוגל. אתרי תמונות כמו imgur

קרא עוד »